СПОРТ ТА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА В РЕГІОНІ

Мукачівець виграв півфінал  Чемпіонаті Європи з боксу серед школярів На юнацькому чемпіонаті Європи з боксу в Тбілісі залишилося провести по одному поєдинку в кожній ваговій категорії.
Мукачівець  школяр Вадим Петровський зайняв  четверте місце на Чемпіонаті Європи з шахів У Словаччині фінішував юнацький чемпіонат Європи. Українські хлопці та дівчата завоювали там 4 нагороди - 1 срібло і 3 бронзи.
Закарпатець отримав стипендію Президента України Володимир Зеленський призначив стипендії Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів.
У Мукачеві на розвиток спорту виділено майже 5 млн грн Рішення Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту м. Мукачева на 2018-2020 роки у новій редакції прийнято на сесії міськради.
Мукачівці перемогли на першості області із шахів У Виноградові 14 липня пройшла першість Закарпатської області серед збірних команд міст і районів з шахів.
У Мукачеві завершився міжнародний шаховий турнір (фото) Загалом за коловою системою змагалися 10 шахістів з України, Угорщини, Чехії та Багамських островів.
Ужгородець Сергій Булеца став кращим гравцем збірної України на Чемпіонаті світу з футболу серед молодіжних команд U-20 Як повідомляє  prozak.info,  наш земляк забив три гола і зробив дві гольові передачі.
Молодіжна збірна України з футболу стала чемпіоном світу Збірна України з футболу віком до 20 років (U-20) виграла молодіжний чемпіонат світу.
Вперше в історії: Збірна України вийшла у фінал чемпіонату світу з футболу Збірна України U-20 мінімально обіграла однолітків з Італії і вийшла у фінал чемпіонату світу з футболу.
Ужгородець Михайло Годинець у Японії виграв професійний турнір з кікбоксингу (відео) Із Японії – з поясом Чемпіона. Ужгородець Михайло Годинець переміг японця Norifumi Usui на професійному турнірі з кікбоксингу в Японії.