СПОРТ ТА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА В РЕГІОНІ

Мукачівські "Яструби" вибороли 8 нагород на Кубку України Кіокушинкай Карате 10 грудня у місті Бровари пройшов Кубок України серед дітей 8-15 років з кіокушинкайкан карате ІКО Мацушима.
У с. Поляна, що на Свалявщині, проходять збори юніорської збірної України з важкої атлетики (відео) Наразі у с. Поляна проходять збори юніорської збірної України з важкої атлетики.
Підсумки сезону чемпіонату Закарпаття з футболу (відео) У програмі "Поза грою"  дивіться:
Понад 4,5 млн виділять в Мукачеві на підтримку спортивної галузі 4млн. 570 тисяч гривень пропонують виділити в Мукачеві в наступні три роки на реалізацію програми розвитку фізичної культури і спорту. Вже з 1 січня пропонують збільшити щомісячну стипендію кращим спортсменам та тренерам з 500 до 1000 гривень.
До Ужгорода приїхали найсильніші рапіристи-юніори України (відео) Всеукраїнський турнір з фехтування на рапірах серед юніорів уже вп’яте приймає Ужгород.
Понеділок, 16 жовтня 2017 13:23

Історії закарпатського футболу

Історії закарпатського футболу ...Відправною крапкою зародження футболу на Закарпатті називають 1 вересня 1893 року. Саме цього дня в Ужгородській гімназії було введено в навчальну програму вивчення правил гри у футбол, розпочато проведення заняття з футболу серед гімназистів. Іштван Медрецькі, викладач фізичного виховання, разом із колегами Ференцем Шюргером, Іштваном Лаудоном та Матяшем Ролейзеком розробили програму із вивчення нової гри, яка була затверджена на раді педагогічного колективу гімназії...
Мукачівець здобув бронзову медаль чемпіонату України на спринтерських дистанціях орієнтувальників 577 спортсменів-орієнтувальників зі всіх регіонів країни розіграли у Києві нагороди останніх офіційних змагань сезону 2017 року – чемпіонату України на спринтерських дистанціях. Єдину медаль – бронзову – виборов для Закарпаття у категорії юніорів 19-річний мукачівець Владислав Французов: семикілометрову трасу, що проходила через 23 контрольних пункти, він подолав за 29 хвилин і 56 секунд.
Збірна України з футболу перемогла збірну Косово (відео) Напередодні фінального та вирішального туру в групі І відразу 2 збірні мають абсолютно рівні шанси вийти у фінальну частину ЧС-2018. Ісландія собі це гарантувала, впевнено перегравши турків 3:0.
Завтра на перевалі у Карпатах — фініш марафону з угорської столиці В сусідіній Угорщині з нагоди 500-річного ювілею Реформації та реформатської церкви організували благодійний пробіг, котрий спрямований для підтримки дитячого будинку «Добрий самаритянин» в селі Велика Добронь на Закарпатті.
Альпініст із Рахова Ярослав Носа піднявся на восьмитисячник в Непал 27 вересня на вершину восьмого по висоті восьмитисячники світу Манаслу (Manaslu, 8156 м), що розташований в Непалі, піднявся ще один український альпініст! На цей раз удача посміхнулася Ярославу Носа з Рахова, Закарпатської області!